Brno bylo opět úspěšné
O víkendu 16. - 17. 3. 2019 se ve Velkém Meziříčí konalo 1. kolo Otevřeného národního turnaje v boccie. Turnaj pořádal TJ Březejc, z.s. z pověření České federace Spastic Handicap, z.s., s podporou Charitativního projektu Sporťáček a města Velké Meziříčí ve spolupráci s Centrem Kociánka, pracoviště Březejc a 3.ZŠ Velké Meziříčí. Náš sportovní klub, díky svým výsledkům, patřil k nejlepším v České republice. Získali jsme tři stupně vítězů ve třech kategoriích. Stříbrnou medaili získal Marek Drahonský v kategorii BC3 a Radek Procházka ve třídě BC4. Bronzovou medaili vybojovala Anička Vacková v kategorii BC1.
Jsme rádi, že SKK Brno potvrdilo i na tomto turnaji vynikající práci s handicapovanými sportovci. Výsledky jsou ke stažení vespod článku.