Milimetr od medaile
Ve dnech od 25. 3. do 1. 4. 2019 se koná Zagreb boccia regional open v boccie, který pořádá mezinárodní bocciová federace BISfed. Na tomto turnaji se získávají body do světového žebříčku, který je potřebný pro případnou nominaci na paralympijské hry. Za náš sportovní klub nastoupil v jednotlivcích Radek Procházka, který se do reprezentace vrátil po dlouhodobé pauze. V jeho kategorii startovalo 25 boccistů rozdělených do základních skupin. Radek měl ve skupině dva Maďary a jednoho Francouze. Podmínkou pro postup do vyřazovacích bojů bylo vyhrát skupinu a to se také Radkovi povedlo bez jediné prohry. Ve čtvrtfinále hrál s paralympijskou vítězkou, mistryní světa a Evropy Michaelou Balcovou ze SVK, kterou porazil. V semifinále měl opět Maďara s kterým prohrál posledním míčkem o jeden milimetr a tím pádem hrál jen v souboji o třetí místo, kde už nestačil na Řeka. Radek tedy získal bramborovou medaili a zapsal si první body po reprezentační pauze. Pro Radka je tento výsledek obrovským úspěchem za kterým stojí perfektní práce celého klubu.