Boccia v Havířově
8. 4. se konal 17. turnaj v integrované Boccii v Havířově. Celý den se nesl v paralympijském duchu, nechybělo ani zapálení olympijského ohně, kterým byl 17. ročník integrované boccii zahájen.
Turnaje se zúčastnilo 24 týmů, mezi nimi nechyběl ani tým Old DREAM TEAM, který na turnaji reprezentoval Sportovní klub Kociánka Brno. Za tento tým nastoupili paralympijští medailisté XIV. LPH v Londýně 2012 Radek Procházka a Leoš Lacina, které v týmu doplnil, mladý nadějný boccistický talent Lukáš Tejkl. Před vypuknutím úvodních zápasů turnaje proběhl exhibiční zápas, ve kterém se představili i Leoš a Radek.
K prvnímu utkání nastoupili hráči OLD Dream Teamu proti Emils craizy bals, za který hrál i Pavel Zbožínek. Tým z Brna prokázal získané zkušenosti a zvítězil 9:3. Na druhý zápas nastoupili hráči OLD DREAM teamu, proti soupeři s názvem Žlutý Tým. V první směně se kluci pěkně zapotili a vyhráli pouze 1:0, v dalším průběhu utkání se už rozehráli a zvítězili 9:0. Ve třetím zápase soupeřili hráči reprezentující SKK Brno proti Havířovským střelcům. První směna měla stejný průběh úvodní směny z předchozího zápasu, kluci vyhráli po tuhém boji první směnu 2:0. V následujících směnách zápasu už se ale zahřáli a vyhráli celkově 8.0 a po třech jasných výhrách postoupili do čtvrtfinále. Ve čtvrtfinále nastoupili opět proti Emils CRAZY Bals. Od prvního míče se hráči OLD DREAM Teamu do soupeře zakousli, hráli velmi přesně a po výsledku 9:0 postoupili do semifinále. Semifinálovým protihráčem našeho týmu vedený kapitánem Radkem Procházkou byl tým The Gunners, za který hrál prvoligový hráč kategorie BC4 Jan Bajtek. Tým z Brna vstoupil do utkání velmi dobře, první směnu vyhrál 2:0, ve druhé směně se tým vedený Janem Bajtem zlepšil a zvítězil 1:0. Ve třetí směně se klukům v oranžovém opět nedařilo a opět prohráli těsně 1:0, do poslední směny se tedy šlo za nerozhodného stavu 2:2, bohužel ani v posledním endu kluci nedokázali bodovat a prohráli ji rozdílem jednoho bodu. The Gunners tedy vyhráli celkový zápas 3:2. Zápas o 3. místo kluci jasně vyhráli 9:1 nad MEYERS týmem a bronzové medaile si odvezli do Brna. Video ze zápasu o třetí místo k vidění zde.

Ve finálovém zápasu nastoupily týmy Jersey53 proti The Gunners. The Gunners už se tolik nedařilo jako v semifinále, prohráli 1:7 a celkově si odvezli stříbrné medaile.
Video z medailového ceremoniálu k vidění zde.