Vzpomínáme
Se zármutkem jsme přijali zprávu o úmrtí našeho kolegy Ing. Pavla Prince.
Pavel byl dlouholetým spoluhráčem v bocci a pravidelně pomáhal s organizací brněnských boccistických turnajů.
Čest jeho památce.
Tým SkK Brno
  SKK Brno bude plesat
22. dubna se od 19 hodin v hotelu Voroněž bude konat 1. Ples pro Fenix. Jelikož se jedná o benefiční akci, která pomůže lidem s poraněním míchy, vyměníme sportovní náčiní a dresy za šaty a smokingy. Rádi tak podpoříme naše kamarády a přitom si společně užijeme mnoho zábavy. Pokud budete chtít být také součástí, napište Radku Procházkovi o lístky k zakoupení – email: rprochy@seznam.cz. Těšíme se, že se na plese setkáme v co nejvyšším počtu.
  Kalendář akcí 2017 AKTUALIZACE
Česká federace Spastic Handicap, z. s. vytvořila pro rok 2017 aktualizované vydání kalendáře akcí. Jsme rádi, že ho můžem zveřejnit a poskytnout ke stažení na našich stránkách.


  Boccia 2. kolo 1. liga výsledky
Ve dnech 11. – 12. 3. 2017 jsme ve sportovním areálu Purkyňova – koleje VUT v Brně pořádali druhé kolo první ligy v boccie, kterého se zúčastnilo 26 handicapovaných sportovců ve čtyřech kategoriích. Za náš sportovní klub se zúčastnili pouze v kategorii BC3 Marek Drahonský, který skončil na krásném třetím místě a celkově po druhém kole mu náleží čtvrté místo, a Kamil Vašíček, který i přes jednu prohru svou kategorii vyhrál a celkově mu patří první místo. Hráčům předali malé dárky prof. Ing. Karel Rais, CSc., MBA (poslanec Parlamentu České republiky) a Ing. Zuzana Olga Artimová (místostarostka městské části Brno – Královo Pole). Všem sportovcům gratulujeme za krásné zápasy. Sponzorům, partnerům a dobrovolníkům děkujeme za pomoc při pořádání turnaje.
  Plavání

Rekreační plavání probíhá každé pondělí v areálu Centra Kociánky od 15:45 - 16:45 hod. a čtvrtek 15:00 - 16:00 hod.


  Boccia 1. kolo 2. liga
25. - 26. 2. 2017 jsme se zúčastnili 1. kola 2. ligy v boccie, které se konalo ve Velkém Meziřičí. Pořadatelem byl klub TJ Březejc. Ze SKK Brno se zúčastnili Martin Kadur v kategorii BC2 a Lenka Vlčková v kategorii BC3. Pro nemoc se nezúčastnila Michaela Princová. Lenka Vlčková obsadila průběžné krásné třetí místo ve své kategorii. Martin Kadur obsadil průběžné sedmé místo ve své kategorii.Turnaje se také zúčastnili naši dva národní rozhodčí Kateřina Kargerová a Martin Polášek. Podpořit sportovce s námi jel dobrovolný trenér Luboš Skopalík.

  Libor Zajíc míří na MS do Los Angeles
Příští týden (od 27. 2. 2017) odlétá náš cyklista Libor Zajíc na mistrovství světa v dráze do LA. Libor se v současné době připravuje na dráze ve Vídni a v Praze.


Nejen Liborovi, ale i všem ostatním přejeme hodně úspěchů.
  Atletický vrhačský mítink v Olomouci
V pátek 17. 2. 2017 dopoledne vyrazí naši atleti na halový mítink do Olomouce. Věříme, že pro naše barvy bude stejně úspěšný jako prosincový, kterého jsme se účastnili a přivezli několik skvělých výsledků.


  Hory 2017
Tak jako v minulých letech se menší skupina atletů se svým trenérem a společně s žáky ZŠ Laštůvkova vydává na zimní soustředění na hory. Cílem jejich zimní přípravy budou Jeseníky.
  Boccia 2. kolo 1. liga propozice
Na národní turnaj SH v boccie 2017, který pořádá SKK Brno udělil záštitu primátor statutárního města Brna Ing. Petr Vokřál. Děkujeme