Školení s Hankou
Po loňském úspěšném školení se letos naši trenéři zúčastnili dalšího skvělého pokračování. Děkuji Hance za aktivní přístup a výborné rady.

Slova Hanky Toufarové
Musím přiznat, že jsem přijela domů a šla na hodinovou procházku, abych si zchladila mozek, který mi hořel :-)Jasně, každý z nich potřebuje cviky přizpůsobit sobě a ještě chtějí trenéři cviky pro ostatní, které trénují. Téma - posilování a využití metody #fitpainfreeSkokanem školení je určitě Luboš! Z předklonu, kdy mezi trupem a zemí bylo na začátku 45 stupňů to neúnavným opakováním a nadšením dotáhl až do vzpřimu!!! Byl úplně narovnaný - neuvěřitelné, jak to chtěl dokázat a dokázal.
Trenéři Simča a Martin, kterým to úžasně pálí ohledně pohybu a pomáhají ostatním, Pavel, který se odhodlal cvičit poprvé, bojovnice Šárka, supr pomocnice Katka a pak ještě Markéta s Terezkou. Prostě dobrá parta. A ten jejich černý humor! Prý: "To nám to jde. Nakonec nás ještě Hanka rozchodí a budeme muset vrátit důchody :-) " Fakt vtipní! Byli vzorní žáci - docvaklo jim, že sice pořád posilují paže a břicho, ale mnohem důležitější je pro ně posílit záda a VYTVOŘIT A POSÍLIT bederní lordózu, aby je přestala bolet - z neustálého sedu na vozíku - ta jejich záda.