MČR 2019 v boccie
Od 10. 8. - 12. 8. proběhlo ve sportovním centru v Nymburce MČR 2019 v boccie, které pořádala Česká federace Spastic handicap z. s. Turnaje se zúčastnili za náš sportovní klub Radek Procházka v kategorii BC4, Marek Drahonský se spoluhráčem Zdeňkem Vydrželem v kategorii BC3 a Anička Vacková s asistentkou Šárkou Tretinovou v kat. BC1.Všichni naši hráči postoupili ze svých základních skupin do nedělních bojů o medaile. Za zmínku stojí to, že Radek Procházka ovládl zákládní skupinu s impozantním skóre 29:1. V neděli pokračoval náš trojlístek ve výborných výkonech, všichni tři hráči postoupili přes čtvrtfinále, ve kterém Marek a Radek doslova excelovali (Marek Drahonský - Jiří Svojanovský 13:0). Anička Vacková předvedla ve čtvrtfinále krásný obrat, když po 3. směnách pohrávala 4:0 a nakonec se po velké stíhací jízdě radovala z postupu do semifinále v poměru 5:4.
Anička po celý turnaj předvedla výborný výkon, bohužel ji v závěrečných utkáních chyběl kousíček štěstí a po výsledcích 5:4 v tiebreaku a 3:2 obsadila Anička krásné 4. místo!! Gratulujeme.

Radek na celém turnaji dominoval a nenašel přemožitele , z Nymburka si tak odvezl Titul Mistra České Republiky! GRATULUJEME!
Markovi Drahonskému chyběla v semifinále přesnost a kousek štěstí. V semifinále prohrál 1:3. Chuť si spravil hned v zápase o bronz, kde naprosto exceloval a bronz tak putoval do Brna.
Velké poděkování patří Augustinu Ciglerovi, který nám během celého víkendu podával informace o zápasech našich hráčů.

Celé naši výpravě a to jak hráčům tak jejich sportovním asistentům děkujeme za předvedené výkony korunované krásnými výsledky.