Výsledky Stříbro 2017
Výsledky z Podzimní atletiky ve Stříbře přikládáme ke stažení.
  Školení rozhodčích boccii
Článek ze školení rozhodčích boccii SH si můžete přečíst ZDE.
  Boccia - důležité termíny
Baráž 2017 o I. a II. ligu se bude konat v Brně 2. – 3. 12. 2017. Konečné pořadí hráčů za poslední sezónu ve všech ligách si můžete stáhnou vespod článku.

Školení pro rozhodčí proběhne v Teplicích 7. 10. 2017 a 3. 12. 2017 v Brně.

 Více informací najdete v Boccia zpravodaji, který se vám zobrazí po kliknutí na tlačítko "Číst více".
  EMIL OPEN
Po prázdninové přestávce nás navštívili zástupci Nadačního fondu Emil a převzali jsme certifikát partnera Emil Open a samozřejmě jsme podebatovali  o dalším ročníku.

  Handicap open 2017 - propozice
Z pověření České federace Spastic Handicap, z. s. pořádají Sportovní klub Kociánka Brno, z. s. a Vlaštovky Brno, z. s. PODZIMNÍ HANDICAP OPEN 2017 pod záštitou starostky městské části Brno – Královo Pole Ing. Karin Karasové.
Slavnostní zahájení bude v sobotu 23. 9. 2017 v 11:30 hodin ve Sportovním areále VUT v Brně Pod Palackého vrchem.

  Soustředění v Agrocentru Ohrada
Naši sportovci společně vyrazili s našimi trenéry a dobrovolníky na letní spotovní soustředění, kde pro ně byl připraven bohatý sportovní program. K dispozici jsme měli také bazén a posilovnu. Moc děkujeme personálu za ochotu a vstřícnost a těšíme se na další rok.

  Boccia pravidla 2. vydání
Díky významným změnám v pravidlech boccie, které jsou platné od roku 2017, jsme se rozhodli zveřejnit aktualizované vydání pravidel. Děkujeme za poskytnutí České federaci Spastic Handicap, z.s. Na korekci a překladu pracovali Michaela Řiháčková a Marie Maňáková.


  Změna provozní doby SKK
Z důvodu letních prázdnin a častých dovolených jsme museli omezit provoz našeho klubu. Tato změna bude trvat do konce srpna. Omlouváme se tímto za možné komplikace, přejeme krásné prožití léta. Podrobnou úpravu provozu SKK Brno naleznete vespod tohoto článku po rozkliknutí tlačítka "Číst více".
  Dobrodruzi z SKK Brno na sportovním táboře
30. 6. 2017 jsme společně s našimi trenéry a doprovody vyrazili na 0. ročník Letního táborového soustředění do Vísky u Jevíčka. Celý týden naše sportovce provázelo příjemné počasí. Trenéři z SKK připravili náročný program a oddíloví vedoucí zpříjemnili pobyt různými hrami. Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem, co našim handicapovaným sportovcům celý týden v náročných podmínkách pomáhali, jmenovitě Petře a Martinovi Poláškovi, Ireně Ráčkové, Kateřině Kargerové, Miloslavě Goldschmitové, Aničce Vašíkové, Rosťovi Vašíkovi, Ivance Pařízkové, Silvii Štěpánové, Katce, Martinovi Ráčkovi, spolku Vlaštovky, Alešovi, Hance, Kristýně, Barinovi, Růžence, Pavle, Dance, Romanovi a Vladovi.

  Plzeňský ovál 2017 - propozice
TJ ZP Halma Plzeň z pověření České federace Spastic Handicap, z. s. pořádá cyklistické závody PLZEŇSKÝ OVÁL 2017. Závod bude probíhat ve sportovním areálu SKP Rapid Plzeň v neděli 6. srpna 2017.