Výroční zpráva za rok 2016
Výkonný výbor předkládá ke stažení výroční zprávu klubu SK Kociánka Brno za rok 2016. Všem, kteří se podíleli na chodu klubu, děkujeme a věříme v další spolupráci.


  Cyklistika MČR 2017 výsledky
Sportovní klub Kociánka Brno, z.s. z pověření České federace Spastic Handicap, z.s. ve spolupráci s Automotodromem Brno, a.s. uspořádal 18. 6. 2017 Mistrovství České republiky Spastic Handicap v silniční cyklistice Masarykův okruh 2017. Děkujeme vedení Automotodromu Brno, a.s. za bezplatný pronájem okruhu a za zajištění veškerého servisu pro naše handicapované cyklisty.

  Zápis z členské schůze 2017
Dne 29. 6. 2017 se konala členská schůze našeho sportovního klubu v tělocvičně Centra Kociánky. Zápis je k dispozici ke stažení vespod článku. Členům, kteří se zúčastnili a řádně zaregistrovali, děkujeme za účast.
  Kalendář akcí SH AKTUALIZACE
Česká federace Spastic Handicap, z. s. vytvořila pro rok 2017 aktualizované vydání kalendáře akcí. Jsme rádi, že ho můžem zveřejnit a poskytnout ke stažení na našich stránkách.


  MČR atletika - výsledky
V sobotu 10. června se na stadiónu Atletického klubu Bílina uskutečnilo Mistrovství České republiky v atletice České federace Spastic Handicap. Akci pořádala TJ zdravotně postižených Nola Teplice za podpory Města Bílina a již zmíněného Atletického klubu Bílina. Za náš sportovní klub startovalo spoustu sportovců, mezi kterými bylo i mnoho medailistů. Podrobné výsledky o našich úspěšných atletech si můžete stáhnout pod tímto článkem. Moc gratulujeme ke skvělým výkonům.
  Úspěch brněnských boccistů
Ve dnech 2. - 4. června 2017 se ve sportovní hale Jedenáctka v Praze 11 konal Mezinárodní otevřený turnaj v boccie pro týmy, páry a jednotlivce. Za náš sportovní klub se zúčastnili v kategorii BC3 Kamil Vašíček a Marek Drahonský. Nejprve se odehrál turnaj týmů a páru, kde Kamil hrál společně s Jirkou Svojanovským (HSC Havířov), dvojice ani jednou neprohrála a s přehledem vyhráli svou kategorii. Marek Dranonský složil pár s Michaelou Zdráhalovou (DS Březejc). V semifinále oba vysoko prohráli právě s Kamilovým párem a museli se spokojit s bojem o bronzovou medaili s párem z Anglie, bohužel neúspěšně. Po odehrání této disciplíny přišli na řadu jednotlivci, kde Kamil opět zvítězil. Marek si odvezl bronzovou medaili. Gratulujeme oběma za skvělé výkony.
  MČR atletika - propozice
TJ zdravotně postižených Nola Teplice za podpory města Bílina a za spoluúčasti Atletického klubu Bílina pořádají Mistrovství České republiky v atletice spastiků. Turnaj bude probíhat na stadióně Atletického klubu Bílina v sobotu 10. června 2017.


  Jarní atletika - výsledky
27.5. 2017 se konala v Bílině Jarní atletika SH. Naši sportovci byli velice úspěšní, téměř všem se podařilo získat medailové pozice.  Závod proběhl za krásného slunečného počasí.


  Členská schůze 2017
Dne 29. června 2017 se koná od 16 hodin členská schůze našeho sportovního klubu. Všechny členy tímto zveme do tělocvičny Centra Kociánky na adrese Kociánka 2, 612 47 Brno, kde schůze bude probíhat. Program, kterým se budeme zabývat, můžete stáhnout společně s pozvánkou pod tímto textem.
  Cyklistika MČR 2017 propozice
Sportovní klub Kociánka Brno, z. s. z pověření České federace Spastic Handicap, z. s. ve spolupráci s Masarykovým okruhem pořádá Mistrovství České republiky Spastic Handicap v silniční cyklistice. Závod bude probíhat na Masarykovým okruhu v Brně 18. června 2017.