Libor Zajíc míří na MS do Los Angeles
Příští týden (od 27. 2. 2017) odlétá náš cyklista Libor Zajíc na mistrovství světa v dráze do LA. Libor se v současné době připravuje na dráze ve Vídni a v Praze.


Nejen Liborovi, ale i všem ostatním přejeme hodně úspěchů.
  Atletický vrhačský mítink v Olomouci
V pátek 17. 2. 2017 dopoledne vyrazí naši atleti na halový mítink do Olomouce. Věříme, že pro naše barvy bude stejně úspěšný jako prosincový, kterého jsme se účastnili a přivezli několik skvělých výsledků.


  Hory 2017
Tak jako v minulých letech se menší skupina atletů se svým trenérem a společně s žáky ZŠ Laštůvkova vydává na zimní soustředění na hory. Cílem jejich zimní přípravy budou Jeseníky.
  Boccia 2. kolo 1. liga propozice
Na národní turnaj SH v boccie 2017, který pořádá SKK Brno udělil záštitu primátor statutárního města Brna Ing. Petr Vokřál. Děkujeme


  Brno nasbíralo 14 medailí
Dvacátý čtvrtý záříjový den patřil, lehké atletice, kdy ožil Sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem. Sjeli se zde handicapovaní sportovci z téměř celé České republiky, aby změřili své síly. Celou akci pořádal neziskový spolek Vlaštovky Brno z.s. společně se Sportovním klubem Kociánkou z.s., z pověření České federace Spastic Handicap, pod záštitou JUDr.. Michala Haška, hejtmana Jihomoravského kraje.