Sportovní klub Kociánka Brno, z.s.
  Reprezentace 2021
Dle informací zveřejněných Národních sportovní agenturou se nebude pro rok 2021 zavádět systém gestorů pro jednotlivé paralympijské sporty. Tento nový systém, ve kterém by reprezentace měly být sjednocené pod jednou organizací dle příšlušného parasportu, je i nadále ambicí NSA, nicméně nebude zaváděn v roce 2021, kdy se mají konat letní paralympijské hry.
  Děkujeme partnerům z města Brna
Na rok 2020 jsme obdrželi dotaci ze Statutárního města Brna ve výši 110 000,- na zabezpečení celoroční činnosti a uspořádání akcí.

Za dlouhodobou podporu velice děkujeme.

  MČR benchpress 2020
V neděli 27. 9. 2020 se v Českých Budějovicích představil Kristián Kobiela na Mistrovství České republiky v benchpressu sportovců s handicapem, který si v kategorií do 49.kilogramů výkonem 42,5 kilogramů vybojoval nádherné 3 místo.
Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu jen tak dál!
  Emil OPEN 2020
Ve dnech 16. 9. 2020 až 21. 9. 2020 se v Brně uskutečnil již devátý ročník závodů pod názvem Emil OPEN, které uspořádala Emilova sportovní, z.s. Závodilo se v plavání, boccie, atletice a stolním tenise. Boccia se již podruhé konala na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity a za náš klub startoval Marek Drahonský (BC3), který si odnesl zlatou medaili. Anička Vacková (BC1) vybojovala bronzovou medaili a Radek Procházka (BC4) zlatou medaili. Po dlouhé době za náš klub také nastoupil Lukáš Tejkl, který si odnesl cenné zkušenosti v dobře obsazené kategorii BC4.

  Zlato z Polska
Od 24. 9. 2020 do 28. 9. 2020 se v Polsku uskutečnily mezinárodní závody v boccie pod názvem Prometeus Cup 2020. Za náš sportovní klub nastoupil Radek Procházka v kat. BC4 v soutěži párů společně s Jiřím Marsínem (HSC Havířov) a také v soutěži jednotlivců. Nejdříve se hrály týmy a páry, kde se klukům po nepřesvědčivých výkonech nepodařilo postoupit ze skupiny a připsali si jen jednu výhru v základní skupině. Po párech a týmech se hráli jednotlivci, v kterých Radek první den nehrál dobře a těsně s jednou prohrou postoupil ze základní skupiny. Ve vyřazovacích bojích narazil na nejsilnějšího možného hráče Davora Komara z Chorvatska, ten se úspěšně nominoval na nadcházející paralympiádu a na světovém žebříčku je kolem desátého místa. Radek po dobrém výkonu Davora porazil 6:5 a postoupil do finále, kde jasně zvítězil proti domácímu hráči Dominiku Walczyku 8:1, a tím získal zlatou medaili.
  MMČR silniční cyklistika 2020
V neděli 28. 6. 2020 se na brněnský Masarykův okruh sjelo na 50 handicapovaných cyklistů. Na závodech se představili cyklisté, tricyklisté a kategorie handbikerů z České a Slovenské republiky, Polska a Rakouska.
Po zaznění české hymny závod odstartoval hejtman Jihomoravského kraje pan Bohumil Šimek.
Z domácích závodníků se nejlépe dařilo Petru Bergerovi a Františku Kubínkovi, kteří si zajeli pro titul Mistra České republiky.
  MČR atletika 2020
V neděli 14. 6. 2020 ráno vyrazily Martin Polášek a Ondřej Balšínek se skupinkou atletů našeho klubu na MČR do Bíliny. Atletům se na dařilo skvěle Jiří Brnčič si v čase 31,39 dojel pro titul mistra České republiky ve sprintu na 100 metrů vozík.
Na svých prvních závodech se v dresu SkK premiérově představila Dagmar Podzimková a vedla si náramně při své premiéře v hodu oštěpem výkonem 4,05 obsadila krásné 3.místo.

Všem našim atletům gratulujeme a děkujeme za předvedené výkony.
  Členská schůze 2020
Vážení členové Sportovního klubu Kociánka Brno, z.s. 25. 6. 2020 v 16,00 se bude konat v restauraci Stronghold, Podpěrova 2, Brno- Medlánky, 621 00 členská schůze SK Kociánka Brno, z.s. Program členské schůze si můžete stáhnou v dokumentovém serveru nebo na konci článku v odkazovém tlačítku s názvem "Ke stažení ZDE".
  MMČR cyklistika
Sportovní klub Kociánka Brno, z. s. z pověření České federace Spastic Handicap, z. s. ve spolupráci s Masarykovým okruhem pořádá Mezinárodní mistrovství České republiky Spastic Handicap v silniční cyklistice. Závod bude probíhat na Masarykovým okruhu v Brně 28. června 2020. Záštitu nad těmito závody převzal náměstek hejtmana JMK, Mgr. Marek Šlapal. Děkujeme za podporu.
  Český pohár v benchpressu
Kristián Kobiela se představil na 1. kole poháru ČR v benchpressu handicapovaných sportovců v kategorii do 49. kilogramů. Kristiánovi se povedla velká věc zvedl svoji váhu 45. kilogramů. Akce se konala 9.2. v Českých Budějovicích.
Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu jen tak dál!