Sportovní klub Kociánka Brno, z.s.
  Velká cena Pardubic 2024 v atletice
V květnu tradičně v Pardubích atleti prověří co vše přes zimu zvládli natrénovat a své letošní první závody si pořádně užijí.

  28. havířovský turnaj v boccie
Naše boccistická skupina se již těší a řádně připravuje na svůj první letošní turnaj, který proběhne v Havířově v termínu 19. - 21. 4. 2024.

  Boccia League of Nations 2024
Trenéři boccii se v dubnu zúčastní a získají nové informace na boccia workshopu. Workshop pořádá spolek Emilova sportovní společně s dalšími pěti partnery z EU za financování z grantu fondu Erasmus +.

  Soustředění ČFB
8. – 10. 3. se konalo soustředění v Boccii reprezentace České Federace Boccii v Nymburku. Soustředění se zúčastnil i Boccista našeho klubu a objev Roku 2023 Adam Kříž hráč divize BC1. Na soustředění Adama čekalo herní dovednosti ,regenerace.

  ČLENSKÁ SCHŮZE 2024
Vážení členové Sportovního klubu Kociánka Brno, z.s. 30. 4. 2024 v 16,00 se bude konat v restauraci Stronghold, Podpěrova 2, Brno- Medlánky, 621 00 členská schůze SK Kociánka Brno, z.s. Program členské schůze si můžete stáhnou v dokumentovém serveru nebo na konci článku v odkazovém tlačítku s názvem "Ke stažení ZDE".
  Členské příspěvky 2024
Vážení členové, dle interních předpisů pro rok 2024 upozorňujeme na povinnost uhrazení členských příspěvků.
Vzhledem k současné situaci platbu členského příspěvku proveďte do 31. 3. 2024
  Nejlepší boccista 2023
V pátek 16.2.2024 se v Hotelu Holiday In proběhlo vyhlášení Boccisty roku.
Mezi oceněními nechyběl ani sportovec našeho klubu. Adam Kříž se stal stal OBJEVEM ROKU 2023.

Adamovi gratulujeme a přejeme ať se mu daří v dalších sezónách.

  Novoroční turnaj v boccie
Dne 9.1.2024 se uskutečnil ve spolupráci se střední školou F.D.Rossevelta,Brno Novoroční turnaj kde se zúčastnilo 5 týmů. Turnaj se hrál formátem Každý s každým . Na základě získaných bodů se z vítězství radoval tým Delfíni ve složení Gabriela Burýšková, Kamila Šmídová , Patrik Popelka.

Slavnostního vyhlášení výsledků Novoročního turnaje se zúčastnila paní doktorka Alena Schillerová

  Vánoční hala 23
Týden před vánoci se konala Vánoční Hala v Olomouci. Vánoční závod se nesl v předvánoční klidné atmosféře soutěžilo se ve vrhu koulí.
Soutěže se zúčastnila Martin Polášek , Simona Kazdová Alice Kociánová, Anna Vacková, Jáchym Davídek David Preisner Filip Hladík , Daniil Moisejev, Filip Horrváth František Dirda.Každý s uvedených sportovců si odvezl domů medaili.
Všem děkujeme za předvedené výkony v letošním roce a přejeme všem ať se daří v příští sezóně.

  Podpora NSA
Díky podpoře NSA (Národní sportovní agentury) jsme sportovcům zakoupili atletickou vrhačskou židli. Za výrobu a dodání, děkujeme firmě Luboš Moravec.