Sportovní klub Kociánka Brno, z.s.
  ČLENSKÁ SCHŮZE 2022
Vážení členové Sportovního klubu Kociánka Brno, z.s. 16. 6. 2022 v 16,00 se bude konat v restauraci Stronghold, Podpěrova 2, Brno- Medlánky, 621 00 členská schůze SK Kociánka Brno, z.s. Program členské schůze si můžete stáhnou v dokumentovém serveru nebo na konci článku v odkazovém tlačítku s názvem "Ke stažení ZDE".
  Start boccia cup Plzeň 2022
Ve dnech 25. – 27.3. se konal Start Bocciia Cup Plzeň. Náš klub na tomto turnaji premiérově reprezentoval Adam Kříž kterého doplnila, už zkušená hráčka Anička Vacková. Turnaj měl dvě kategorie, kategorii Start a TOP
Adam Kříž , který absolvoval vůbec první závody se představil ve Startu v kategorii BC1.
Adam po celou dobu turnaje , předváděl výborné koncentrované výkony, nenai své pšel vna tomto turnaji přemožitele a hned při svém debutu v boccistické Kariéře si odvezl pohár ze zlatou medailí. Adame gratulujeme jen tak dál Anička Vacková. Se představila v kategorii Top , na úvod turnaje nestačila vůbec poprvé vzájemných zápasech na Anetu pokornou. Od dalšího zápasu už Anička nepoznala přemožitelku , a odvezla si pohár a stříbrnou medaili. Turnaj měl výbornou přátelskou atmosféru.
Adamovi a Aničce gratulujeme a děkujeme za předvedené výkony a přejeme ať se jim dařína dalších turnajích

  Trénink s Ivanou Večeřovou
Ve středu 23.3. nás navštívila bývalá basketbalistka Ivana Večeřová, která si po naši domluvě pro nás připravila hodinový trénink atletiky. Trénink byl skvělý, všichni jsme se vyborně bavily a nasmály jsme se.
Iva Sportovce rozdělila do dvou družstev , a od prvního okamžiku bylo vidět, jak ani jedno družstvo nechce prohrát, byla cítit obrovská soutěživost.
Anička dcerka Ivči , od prvního okamžiku sportovcům pomáhala bylo prostě boží odpoledne.
Ivě moc děkujeme za jjí čas stravený s námi zakončený vybornm tréninkem , který jsme si všichni užili.

  Poháru ČR v benchpressu
Kristián Kobiela se zúčastnil 1 .kola Poháru ČR v benchpressu, který se konal 5.3. 2022 v Českých Budějovicích, Kristianovi se podařilo zvednout 35 kilogramů.
Kristián se díky výbornému výkonu kvalifikoval na MMČR v benchpressu , Které se. uskuteční 8.10. V Českých Budějovicích.
Kristiane děkujeme za příkladnou a vzornou reprezentaci našeho klubu. Gratululujeme k vynikajícímu výsledku!

  Dotace z NSA 2021
V roce 2021 jsme obdrželi z Národní sportovní agentury dotaci z programu Podpora TJ/SK ZP2021 v celkové výši 1 130 000 Kč.

Za dlouhodobou podporu velice děkujeme.

  Neinvestiční dotace z města Brna
Na rok 2021 jsme obdrželi dotaci ze Statutárního města Brna ve výši 145 000,- na zabezpečení celoroční činnosti a uspořádání akcí.

Za dlouhodobou podporu velice děkujeme.

  Emil OPEN 2021
Po roce se opět konala jedna z největších sportovních událostí pro handicapované pod názvem Emil OPEN 2021. Celá akce sdružená do pěti sportů byla uspořádaná od 23. 6. – 27. 6. v Brně a my jsme byli opět u toho. V brněnském Campusu se konala boccia, kde naši členi Kateřina Kargerová, Martin Polášek, Lubomír Skopalík, Ondra Balšínek a Radek Procházka se starali o správný chod turnaje. Sportovci měli dobrý pocit ze hry, dostali i medaile a my jsme si zase užili super atmosféru v dobrém kolektivu.

  TATRA CUP 21
Od 17. do 22. června nás Radek Procházka reprezentoval na mezinárodních závodech v boccie ve slovenském Liptovském Jáně s názvem TATRACUP 2021. Na tento turnaj se v jeho kategorii zúčastnila i světová špička v podobě Samuela Andrejčíka (zlatá a stříbrná paralympijská medaile), Michaela Balcová (zlatá paralympijská medailistka) oba za SVK, Davor Komar za HRV (účastník paralympiády v Tokiu). V jednotlivcích Radek nestačil ve čtvrtfinále na Slovince Bartola a prohrál s ním v poměru 3:4, díky této prohře skončil celkově na pátém místě. V párech nastoupil společně s Jiřím Marsínem a po jedné prohře ve finále skončili celkově druzí.

  MMČR v boccie
Od 11. do 13. června se v Praze ve sportovní hale Jedenáctka konalo Mezinárodní mistrovství České republiky v boccie. Závody uspořádal Sportovní klub Jedličkova ústavu pod svazem ČATHS. Za náš sportovní klub hrála v jednotlivcích Anička Vacková v kategorii BC1, která ve čtvrtfinále nestačila na Kateřinu Cuřínovou a obsadila krásné sedmé místo. V kategorii BC3 se ukázal náš Marek Drahonský, který ve čtvrtfinále prohrál s Václavem Herzingerem v poměru 3:6 a obsadil celkové šesté místo. V kategorii BC4 hrál Radek Procházka v jednotlivcích i v páru s Jiřím Marsínem (HSC Havířov). Radek všechny své zápasy vyhrál v páru i v jednotlivcích a z Prahy si přivezl dvě zlaté medaile.

  ZÁPIS Z ČLENSKÉ SCHŮZE
Vážení členové Sportovního klubu Kociánka Brno, z.s. 22. 6. 2021 v 16,00 se konala v restauraci Stronghold, Podpěrova 2, Brno- Medlánky, 621 00 členská schůze SK Kociánka Brno, z.s. Zápis ze členské schůze si můžete stáhnou v dokumentovém serveru nebo na konci článku v odkazovém tlačítku s názvem "Ke stažení ZDE".