MMČR Praha
Na začátku června 4-6.2023 se naši Boccisté vydali bojovat o nejlepší výsledky do Prahy. Adam Kříž BC1, Anna Vacková BC1 Martin Kadur BC2. Náš klub měl zastoupení i mezi rozhodčími kde ho reprezentovala Kateřina Kargerová .
Anna Vacková vybojovala krásné 3 místo a do Brna si odvezla Bronz, Adam Kříž obsadil 9 místo.
Matin Kadur skončil na 11 místě.
Všem našim hráčům děkujeme za předvedené výkony na turnaji.

  Bílina
Gratulujeme k výkonům Dáši Podzimkové a Jirku Hindra na atletických závodech v Bílině. Děkujeme za reprezentaci našeho klubu. Jirka se stal vítězem v hodu oštěpem.

  Start boccia cup
Adam Kříž se stal VÍTĚZEM Start Boccia Cupu v Plzni, když ve finále zvítězil nad Anetou Pokornou 10:6. Adam po vítězství v Českých Budějovicích, Havířově a Plzni získal Adam zlatý Hattrick( vyhrál 3 turnaje po sobě).

Adamovi Gratulujeme a přejeme aby se mu nadále tak dařilo na ostatních tunajích

  Pardubice Bez Bariér 2023
Hned o týden později vyrazili naši atleti tentokrát do Východních Čech, de se konal další očník Bezbariér Open.
Tentokrát si pro nás pořadatelé připravili krásné medaile , takže sportovci měli o extra motivaci postaráno. Jiří Hindr Skončil na prvním místě.
Matyáš Charvát získal 3 stříbrné medaile ( míček ,hod raketkou , jízda na vozíku na 60 metů.
Martin polášek, Simona Kazdové si vybojovali v hodu oštěpem Bronz.

  Atletická série závodů
Na atletických závodech v Olomouci se v našem dresu premiérově představil Matyáš Charvát , který v Hodu míčkem a raketkou vybojoval 2 zlaté medaile.

Ostřílený matador v atletice Tomáš Salák vybojoval Stříbro v hodu diskem.

Simona Kazdová zúročila své letité zkušenosti a v hodu oštěpem Vybojovala 3. Místo.

  Dvě Zlaté Medaile odjeli z Havířova
Ve dnech 20- 23.4. se Konal 27 Mezinárodní turnaj v Boccii.
Anička vacková se představila už v pátek v soutěži týmů , kde společně s Romanem Sajdakem a s Martou Wessolek s Polska vybojovali krásné 4. místo. V sobotu a v neděli pokračovali i zápasy jednotlivců kterých se za náš klub kromě Aničky zúčastnil Adam Kříž. Turnaj se hrál podle Mezinárodních pravidel, Kategorie BC1 ve které náš klub reprezentuje jak Adam tak Anička byla rozdělena na Muže a ženy. Oba naši hráči poznali přemožitele jen jednoho, a to v základních skupinách. Na tunaji narazili i na reprezentanty České republiky v semifinále si Adam po velkém Obratu vyšlápl na Romana Sajdáka nad kterým zvítězil 6:5 v tie break. Anička porazila ve finále Simonu Blažkovou 3:2 v tie Breaku a radovala se z vítězství. Adam ten ve finále porazil Štefana Bartka ze Slovenska 3:2 a radoval se z vítězství.

Aničce i Adamovi gratulujeme a děkujeme za předvedené výkony na tunaji.

  Dotace NSA 2023
Na rok 2023 jsme obdrželi dotaci z Národní sportovní agentury ve výši 663 000,- na zabezpečení celoroční činnosti.

Za dlouhodobou podporu velice děkujeme.

  Výroční zpráva klubu 2022
Vážení členové, rádi bychom Vás touto formou informovali, že v sekci "Dokumentace povinná" je vložen nový soubor ke stažení. Soubor se týká Výroční zprávy klubu za rok 2022, který byl vytvořen v roce 2023.
  ČLENSKÁ SCHŮZE 2023
Vážení členové Sportovního klubu Kociánka Brno, z.s. 20. 6. 2023 v 17,00 se bude konat v restauraci Stronghold, Podpěrova 2, Brno- Medlánky, 621 00 členská schůze SK Kociánka Brno, z.s. Program členské schůze si můžete stáhnou v dokumentovém serveru nebo na konci článku v odkazovém tlačítku s názvem "Ke stažení ZDE".
  Neinvestiční dotace města Brna 2023
Na rok 2023 jsme obdrželi dotaci ze Statutárního města Brna ve výši 77 000,- na zabezpečení celoroční činnosti a uspořádání akcí.

Za dlouhodobou podporu velice děkujeme.