MMČR v boccie
Od 11. do 13. června se v Praze ve sportovní hale Jedenáctka konalo Mezinárodní mistrovství České republiky v boccie. Závody uspořádal Sportovní klub Jedličkova ústavu pod svazem ČATHS. Za náš sportovní klub hrála v jednotlivcích Anička Vacková v kategorii BC1, která ve čtvrtfinále nestačila na Kateřinu Cuřínovou a obsadila krásné sedmé místo. V kategorii BC3 se ukázal náš Marek Drahonský, který ve čtvrtfinále prohrál s Václavem Herzingerem v poměru 3:6 a obsadil celkové šesté místo. V kategorii BC4 hrál Radek Procházka v jednotlivcích i v páru s Jiřím Marsínem (HSC Havířov). Radek všechny své zápasy vyhrál v páru i v jednotlivcích a z Prahy si přivezl dvě zlaté medaile.

  ZÁPIS Z ČLENSKÉ SCHŮZE
Vážení členové Sportovního klubu Kociánka Brno, z.s. 22. 6. 2021 v 16,00 se konala v restauraci Stronghold, Podpěrova 2, Brno- Medlánky, 621 00 členská schůze SK Kociánka Brno, z.s. Zápis ze členské schůze si můžete stáhnou v dokumentovém serveru nebo na konci článku v odkazovém tlačítku s názvem "Ke stažení ZDE".
  ČLENSKÁ SCHŮZE 2021
Vážení členové Sportovního klubu Kociánka Brno, z.s. 22. 6. 2021 v 16,00 se bude konat v restauraci Stronghold, Podpěrova 2, Brno- Medlánky, 621 00 členská schůze SK Kociánka Brno, z.s. Program členské schůze si můžete stáhnou v dokumentovém serveru nebo na konci článku v odkazovém tlačítku s názvem "Ke stažení ZDE".
  Světový pohár v paracyklistice
V belgickém Ostende právě probíhá světový pohár v paracyklistice. Náš člen Pavel Děcký včera startoval v silničním závodě v divizi handbike H3. Silniční závod se vyvíjel velice dobře, Pavel jel ve skupině, kde se střídali a drželi hezké tempo, bojovali o 25. místo. Bohužel však po střetu v jedné z ostrých zatáček, musel Pavel 2x stát a opravovat uchycení nohy. Ztratil tak kontakt s touto skupinou dojel na 35. místě. Zhmožděná noha není naštěstí zlomena, takže pokračujeme v přípravě na červnové ME.
Každopádně velký výkonnostní posun je znát a při více štěstí v silničním závodě, či doladění techniky při časovce, věříme i v hezčí výsledky.

  Světový pohár v paracyklistice
V belgickém Ostende právě probíhá světový pohár v paracyklistice. Náš člen Pavel Děcký včera startoval v časovce v divizi handbike H3. Trať 20km zvládl za necelých 35 minut a obsadil 30. místo v poli 42 handbikerů. S výsledkem je spokojen, konkurence je tady kvalitní, dlouho se nemohlo závodit a je znát chuť všech po výsledcích a závodění. Zítra čeká Pavla silniční závod na 70km, startuje v 16,00 hod.

  Soustředění v Chorvatsku
Dva týdny strávil Pavel Děcký spolu se slovenským týmem handbikerů v Chorvatsku. Počasí přálo a trénink byl vydatný. Denně se podařilo najet v kopcovitém terénu 4-5 hodin v okolí Poreče. První zkouška formy a přípravy bude 2. května v Belgii na klasice závodě okolo Flander, na který navazuje hned další víkend v Ostende světový pohár.

  ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY 2021
Vážení členové, dle interních předpisů pro rok 2021 upozorňujeme na povinnost uhrazení členských příspěvků.
Vzhledem k současné situaci platbu členského příspěvku proveďte do 30. 4. 2021
  GRAND PRIX BRNO 2021
Sportovní klub Kociánka Brno, z.s. ve spolupráci s Automotodrom Brno, a.s. pořádá z pověření České federace Spastic Handicap Mezinárodní mistrovství ČR České federace SH HANDBIKE GRAND PRIX BRNO 2021. Závody se budou konat v termínu 27. 6. 2021 na Masarykovu okruhu. Propagační video na tyto závody můžete vidět po rozklilknutí tlačítka "ČÍST VÍCE"

  Reprezentace 2021
Dle informací zveřejněných Národních sportovní agenturou se nebude pro rok 2021 zavádět systém gestorů pro jednotlivé paralympijské sporty. Tento nový systém, ve kterém by reprezentace měly být sjednocené pod jednou organizací dle příšlušného parasportu, je i nadále ambicí NSA, nicméně nebude zaváděn v roce 2021, kdy se mají konat letní paralympijské hry.
  Děkujeme partnerům z města Brna
Na rok 2020 jsme obdrželi dotaci ze Statutárního města Brna ve výši 110 000,- na zabezpečení celoroční činnosti a uspořádání akcí.

Za dlouhodobou podporu velice děkujeme.