Jiří Hindr - medailonek
Rádi bychom vám ukázali prostřednictvím SKK Brno YouTube kanálu medailonek našeho nejlepšího tricyklisty Jiřího Hindra. Medailonek byl natočený pro Paralympijský magazín, který Česká televize odvysílala v měsíci červnu tohoto roku (2018). Video ke zhlédnutí ZDE
Zdroj: Paralympijský magazín - Česká televize 27. 6. 2018
  Změna provozní doby
Vážení členové, v období letních prázdnin (měsíc červenec a srpen) bude změněná provozní doba v SK Kociánka Brno. Podrobný rozpis termínů naleznete po rozkliknutí šedivého tlačítka "Číst více".

  Zápis z členské schůze
Vážení členové, hosti a podporovatelé, rádi bychom Vás touto formou informovali, že v sekci "Dokumentace povinná" je vložený soubor ke stažení, týkající se zápisu z členské schůze za rok 2017.
Přejeme hezké prožití léta.
  Výsledky v cyklistice
Tělovýchovná jednota zdravotně postižených Nola Teplice ve spolupráci s AUTODROMem MOST a.s. a Českou federací Spastic Handicap, z.s. pořádala MČR v cyklistice - časovka „O cenu AUTODROMu MOST a.s.“ Výsledky jsou ke stažení pod tímto textem.
Všem vítězům gratulujeme.

  Školení rozhodčích
SK Kociánka Brno, z. s. z pověření České federace Spastic Handicap, z. s. pořádá školení nových rozhodčích do paralympijského sportu boccia. Školení se bude konat 30. 5. 2018 od 15:00 do 18:00 ve sportovním areálu Purkyňova (areál vysokoškolských kolejí – Purkyňova 93/c, 612 00 Brno). Akce bude pořádána pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka. Kontakt odpovědné osoby: Michaela Řiháčková - michaela.rihackova@gmail.com tel: 606 848 952.
  Světový pohár UCI 2018
Světový pohár UCI v paracyklistice měl v sobotu na programu závody s hromadným startem. Naši tricyklisté ve třídě T1 dnes nenavázali na úspěšné vystoupení ze čtvrtečních časovek. Jiří Hindr na medaili nedosáhl a obsadil páté místo. Bohužel ho defekt v prvním kole stál ztrátu kontatku s vedoucí čtveřicí a tuto ztrátu již nedokázal dohnat. Petr Berger ve stejné třídě zopakoval své umístění z časovky a obsadil sedmé místo. Vítězem závodu se v závěrečném spurtu stal švédský závodník Rickard Nilsson.
  MČR cyklistika 2018
Tělovýchovná jednota zdravotně postižených Nola Teplice ve spolupráci s AUTODROMem MOST a.s. a Českou federací Spastic Handicap, z.s. pořádá MČR v cyklistice - časovka „O cenu AUTODROMu MOST a.s.“ .


  Zlato pro Hindra
V belgickém Ostendu byl dnes zahájen další ročník Světového poháru v paracyklistice UCI a hned první den přinesl našim barvám výrazný úspěch. Jako první se na start časovky jednotlivců postavili závodníci na tricyklech, včetně dvou Čechů, Jiřího Hindra a Petra Bergera.
Jiří, zkušenější z naší dvojice, je několikanásobný medailista z MS a účastník posledních paralympijských her v Riu a hned ve svém prvním letošním startu prokázal, že s ním soupeři musí počítat v boji o nejcennější kovy.
  KONFERENCE PRO OBLAST SPORTU
Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si Vás informovat o skutečnosti, že Statutární město Brno ve spolupráci s Fakultou sportovních studií připravilo pro laickou i odbornou veřejnost KONFERENCI PRO OBLAST SPORTU, která se bude konat 16. 5. 2018 od 14. 00 hod. do 16.00 hod. v aule Lékařské fakulty Univerzitního Kampusu, Kamenice 5, Brno-Bohunice.
  Pozvánka na členskou schůzi
Vážení členové Sportovního klubu Kociánka Brno, z.s. 23. 5. 2018 v 16,00 se bude konat v tělocvičně Centra Kociánky členská schůze SK Kociánka Brno, z.s. Program členské schůze si můžete stáhnou v dokumentovém serveru nebo na konci článku v odkazovém tlačítku s názvem "Ke stažení ZDE".